Hledáme fotografy pro všechny naše diskotéky  
 

Pokud máte zájem stát se firemním fotografem našich diskoték tak kontaktujte webmastera na adrese webmaster@alfareklama.cz.
Pro každou naši diskotéku hledáme jednoho stálého fotografa.


Požadujeme:
- 2 x do měsíce dodat alespoň po 20-ti fotografiích na tento web.
- Obsahem fotografií nesmí být stále stejní lidé, fotografie musí vystihovat atmosféru diskotéky.


Nabízíme:
- Pro firemní fotografy plus jedna osoba jako doprovod vstup zdarma na všechny diskotékéky a akce společnosti Heart.

Podmínky:
- Přihlásit se mohou nejenom registrovaní dodavatelé fotografií na tento web, ale i noví zájemci. Podmínku nových zájemců je zaslání na výše uvedený e-mail alespoň 5 fotografií z jakékoliv diskotéky. Fotografie musí mít na šířku 800 obrazových bodů. Registrovaní fotografové kteří již dodávali fotky na tento server pošlou pouze jméno a přezdívku pod kterou foto dodávají.
- Výběr firemních fotografů pro jednotlivé diskotéky budeme provádět v průběhu roku a vybraným fotografům tuto skutečnost oznámíme, vyzveme je ke spolupráci a zašleme jim doklad kterým se budou u vstupu prokazovat.
- Doklad bude mít platnost 3 měsíce a pokud nebude fotograf plnit podmínky výběru bude mu doklad odebrán a vyhlásíme pro danou diskotéku novou soutěž.
V případě, že bude fotograf podmínky plnit a jeho fotografie budou vyhovovat požadavkům společnosti, bude doklad prodloužen na další  období.