KOZÁROVICE
KOVÁŘOV
KOVÁŘOV ROCK
STARÁ HUŤ
STARÝ PELHŘIMOV
 
 
 

SOUTĚŽ  |  FOTOSOUTĚŽ  |  SEZNAMKA  |  JÁ ŠTAMGAST  |  TOP FOTO  |  VIDEOGALERIE  |  VZKAZY  |  KNIHA PŘÁNÍ |  ÚVODNÍ STRÁNKA

 
 
 
  PROGRAM  | AUTOBUSOVÉ SVOZY  | ŠTAMGASTI  |  FOTOGALERIE  |  MAPA  |  INFO O

KOZÁROVICE

 
 
 

Ucho

 
Program
 

AUTOBUSOVÉ SVOZY

 

Heart plus Trading s.r.o.

TAM ZDARMA zpět za 30,- Kč

AUTOBUS č.1

čas

Sepekov 19:50
Milevsko 20:00
Hrejkovice 20:05
Kostelec - rozcestí 20:10
Orlík - rozcestí 20:15
Lety 20:20
Mirovice 20:25
Kozárovice 20:30

AUTOBUS č. 2

čas

Zrušen na běžné sobotní disco.

 
Sedlčany autobusové nádraží 19:50
Dublovice 20:00
Obory 20:05
Drásov 20:10
Dubenec 20:15
Milín 20:20
Chraštičky rozc. 20:25
Kozárovice 20:30
   
   

AUTOBUS č. 3

čas

Zrušen na běžné sobotní disco (platí od 7.6.2008), jezdí pouze na předem inzerované akce

 
PÍSEK, Nádražní - JIH (u šipky Družba) 19:50
Mirotice 20:10
Čimelice 20:15
Zalužany 20:25
Kozárovice 20:30
   
   

AUTOBUS č. 4

čas

Zrušen na běžné sobotní disco (platí od 8.3.2008), jezdí pouze na předem inzerované akce

 
Pičín 19:30
Kotenčice 19:35
Suchodol 19:38
Občov 19:40
Příbram Jir. sady 20:00
Chraštičky 20:25
Kozárovice 20:30
   
   

AUTOBUS č. 5

čas

Zrušen na běžné sobotní disco (platí od 8.3.2008), jezdí pouze na předem inzerované akce

 
Březnice autobusové nádraží 20:00
Tochovice zastávka u KD 20:10
Lazsko zastávka 20:15
Milín autobusová zastávka 20:20
Kozárovice 20:30

Příbram přes Březnici - AUTOBUS č. 6

čas

Pičín 19:30
Kotenčice 19:35
Suchodol 19:38
Občov 19:40
Příbram Jiráskovy sady 20:00
Narysov 20:09
Třebsko 20:12
Modřovice 20:13
Chrást 20:16
Březnice autobusovénádraží 20:22
Tochovice zastávka u KD 20:32
Lazsko zastávka 20:37
Milín autobusová zastávka 20:42
Kozárovice 20:50
Odjezdy autobusů zpět 02:30
 

Login štamgastů

ŠTAMGAST

nick

heslo

 
 
     
 
www.disco-heart.cz 2618633 /online: 12 /dnes: 398
login webmaster