KOZÁROVICE
KOVÁØOV
KOVÁØOV ROCK
STARÁ HU
STARÝ PELHØIMOV
 
 
 

SOUT̎  |  SEZNAMKA  |  JÁ ŠTAMGAST  |  TOP FOTO  |  VIDEOGALERIE  |  VZKAZY  |  KNIHA PØÁNÍ |  ÚVODNÍ STRÁNKA

 
 
 
  PROGRAM  | AUTOBUSOVÉ SVOZY  | ŠTAMGASTI  |  FOTOGALERIE  |  MAPA  |  INFO O

KOZROVICE

 
 
 

Ucho

 
Program
 

AUTOBUSOV SVOZY

 

Heart plus Trading s.r.o.

TAM ZDARMA zpt za 30,- K

AUTOBUS .1

as

Sepekov 19:50
Milevsko 20:00
Hrejkovice 20:05
Kostelec - rozcestí 20:10
Orlík - rozcestí 20:15
Lety 20:20
Mirovice 20:25
Kozárovice 20:30

AUTOBUS . 2

as

Zrušen na bné sobotní disco.

 
Sedlany autobusové nádraí 19:50
Dublovice 20:00
Obory 20:05
Drásov 20:10
Dubenec 20:15
Milín 20:20
Chraštiky rozc. 20:25
Kozárovice 20:30
   
   

AUTOBUS . 3

as

Zrušen na bné sobotní disco (platí od 7.6.2008), jezdí pouze na pedem inzerované akce

 
PÍSEK, Nádraní - JIH (u šipky Druba) 19:50
Mirotice 20:10
imelice 20:15
Zaluany 20:25
Kozárovice 20:30
   
   

AUTOBUS . 4

as

Zrušen na bné sobotní disco (platí od 8.3.2008), jezdí pouze na pedem inzerované akce

 
Piín 19:30
Kotenice 19:35
Suchodol 19:38
Obov 19:40
Píbram Jir. sady 20:00
Chraštiky 20:25
Kozárovice 20:30
   
   

AUTOBUS . 5

as

Zrušen na bné sobotní disco (platí od 8.3.2008), jezdí pouze na pedem inzerované akce

 
Beznice autobusové nádraí 20:00
Tochovice zastávka u KD 20:10
Lazsko zastávka 20:15
Milín autobusová zastávka 20:20
Kozárovice 20:30

Píbram pes Beznici - AUTOBUS . 6

as

Piín 19:30
Kotenice 19:35
Suchodol 19:38
Obov 19:40
Píbram Jiráskovy sady 20:00
Narysov 20:09
Tebsko 20:12
Modovice 20:13
Chrást 20:16
Beznice autobusovénádraí 20:22
Tochovice zastávka u KD 20:32
Lazsko zastávka 20:37
Milín autobusová zastávka 20:42
Kozárovice 20:50
Odjezdy autobus zpt 02:30
 

Login tamgast

TAMGAST

nick

heslo

 
 
     
 
www.disco-heart.cz celkem: 16463908
login webmaster