KOZÁROVICE
KOVÁŘOV
KOVÁŘOV ROCK
STARÁ HUŤ
STARÝ PELHŘIMOV
 
 
 

SOUTĚŽ  |  FOTOSOUTĚŽ  |  SEZNAMKA  |  JÁ ŠTAMGAST  |  TOP FOTO  |  VIDEOGALERIE  |  VZKAZY  |  KNIHA PŘÁNÍ |  ÚVODNÍ STRÁNKA

 
 
 
  PROGRAM  | AUTOBUSOVÉ SVOZY  | ŠTAMGASTI  |  FOTOGALERIE  |  MAPA  |  INFO O

KOVÁŘOV

 
 
 

Ucho

 
Program
 

AUTOBUSOVÉ SVOZY

 

Heart plus Trading s.r.o.

BUSY TAM I ZPĚT ZDARMA

Milevsko přes Petrovice - AUTOBUS č.1 čas
Branice 20:25
Milevsko sídliště 20:32
Milevsko aut. nádraží 20:35
Petrovice 20:54
Kovářov 20:55
AUTOBUS č.2 čas
Radvánov 20:00
Zahořany 20:03
Lašovice 20:06
Klučenice 20:10
Onen svět rozcestí 20:13
Kosobudy 20:16
Milešov rozcestí 20:20
Podmoky 20:23
Krásná Hora nám. 20:25
Krašovice 20:30
Vladyčín 20:45
Vepice 20:50
Kovářov 20:55
AUTOBUS č.3 čas

Zrušen na běžné sobotní disco (platí od 8.3.2008), jezdí pouze na předem inzerované akce

 
Milevsko sídliště 20:00
Milevsko aut. nádraží 20:05
Zbelítov vesnice 20:10
Hrejkovice 20:15
Pechova Lhota 20:20
Kovářov 20:25
AUTOBUS č. 4 čas

Zrušen na běžné sobotní disco (platí od 8.3.2008), jezdí pouze na předem inzerované akce

 
Sepekov 19:25
Opařany 19:30
Skrýchov 19:35
Božejovice 19:45
Jistebnice 19:50
Nadějkov 20:00
Květuš 20:05
Chyšky 20:10
Ratiboř 20:15
Hrazánky 20:20
Petrovice 20:25
Kovářov 20:35
   
Odjezdy autobusů č. 2 a 3 zpět 02:30
   
 

Login štamgastů

ŠTAMGAST

nick

heslo

 
 
     
 
www.disco-heart.cz 2576479 /online: 11 /dnes: 462
login webmaster