KOZÁROVICE
KOVÁØOV
KOVÁØOV ROCK
STARÁ HU
STARÝ PELHØIMOV
 
 
 

SOUT̎  |  SEZNAMKA  |  JÁ ŠTAMGAST  |  TOP FOTO  |  VIDEOGALERIE  |  VZKAZY  |  KNIHA PØÁNÍ |  ÚVODNÍ STRÁNKA

 
 
 
  PROGRAM  | AUTOBUSOVÉ SVOZY  | ŠTAMGASTI  |  FOTOGALERIE  |  MAPA  |  INFO O

KOVOV

 
 
 

Ucho

 
Program
 

AUTOBUSOV SVOZY

 

Heart plus Trading s.r.o.

BUSY TAM I ZPT ZDARMA

Milevsko pes Petrovice - AUTOBUS .1 as
Branice 20:25
Milevsko sdlit 20:32
Milevsko aut. ndra 20:35
Petrovice 20:54
Kovov 20:55
AUTOBUS .2 as
Radvnov 20:00
Zahoany 20:03
Laovice 20:06
Kluenice 20:10
Onen svt rozcest 20:13
Kosobudy 20:16
Mileov rozcest 20:20
Podmoky 20:23
Krsn Hora nm. 20:25
Kraovice 20:30
Vladyn 20:45
Vepice 20:50
Kovov 20:55
AUTOBUS .3 as

Zruen na bn sobotn disco (plat od 8.3.2008), jezd pouze na pedem inzerovan akce

 
Milevsko sdlit 20:00
Milevsko aut. ndra 20:05
Zbeltov vesnice 20:10
Hrejkovice 20:15
Pechova Lhota 20:20
Kovov 20:25
AUTOBUS . 4 as

Zruen na bn sobotn disco (plat od 8.3.2008), jezd pouze na pedem inzerovan akce

 
Sepekov 19:25
Opaany 19:30
Skrchov 19:35
Boejovice 19:45
Jistebnice 19:50
Nadjkov 20:00
Kvtu 20:05
Chyky 20:10
Ratibo 20:15
Hraznky 20:20
Petrovice 20:25
Kovov 20:35
   
Odjezdy autobus . 2 a 3 zpt 02:30
   
 

Login tamgast

TAMGAST

nick

heslo

 
 
     
 
www.disco-heart.cz celkem: 16463326
login webmaster